Veselí se pyšní cenou „nejlepší město pro byznys“

11. 11. 2013, Dobrý den s Kurýrem

O vítězi rozhodlo srovnávání obou oblastí, přičemž každá z nich měla v konečném hodnocení váhu 50 procent. „Zvláštní uznání dostalo naše město za největší investice z městského rozpočtu, což je podíl kapitálových výdajů obce v procentech,“ doplnila mluvčí Petra Pavková.
Pro ocenění si minulý čtvrtek přijel do Brna místostarosta Petr Kolařík. Ještě před slavností vystoupil v diskuzi zástupců měst a podnikatelů na téma „Radnice s podnikateli na jedné lodi. Není to utopie!“.
„Upozornil v ní především na účast zástupců podnikatelů v poradních orgánech města. Ve Veselí se to týká komise rozvoje města nebo cestovního ruchu,“ sdělila mluvčí Petra Pavková s tím, že podnikatelé se ve Veselí také aktivně podílí na přípravě nového územního plánu.