Srovnávací výzkum Město pro byznys

ČT 24

Barbora KROUŽKOVÁ, moderátorka
——————–
Přispět ke zlepšení podmínek pro podnikání v jednotlivých městech a obcích Česka, to je cíl výzkumu s názvem Město pro byznys, jehož čtvrtý ročník bude zahájený dnes.

——————–
No, a víc nám řekne Michal Kaderka, což je analytik agentury Datank, přejeme vám dobrý den.

Dobré ráno.

——————–
Pane Kaderko, co všechno tedy výzkum zjišťuje, kdo je držitelem titulu Město pro byznys z minulého ročníku a kdy se dozvíme nového vítěze?

——————–
Tak srovnávací výzkum Město pro byznys srovnává podnikatelský potenciál v 205 českých městech na základě 50 kritérií rozdělených do 6 oblastí. Mezi těmi, mezi tyto oblasti patří například podnikatelské prostředí, srovnání cen, podmínek pracovního trhu, kvality lokality a tak dále. Městem pro byznys roku 2010 je Písek a letošního vítěze zjistíme na podzim.

——————–
Tak to byl Michal Kaderka, analytik agentury Datank. My vám děkujeme, na shledanou.

Také, na shledanou.

Barbora KROUŽKOVÁ, moderátorka