30.11.2011 TV Metropol str. 16 20:00 Zprávy

Karolína KOČÍ, moderátorka
——————–
Srovnávací výzkum Město pro byznys vyhlásil městské části s nejlepšími podmínkami pro podnikatele v hlavním městě. Mezi 22 městskými částmi se nejlépe umístila Praha 19, druhou příčku obsadila Praha 13, na třetím místě skončila Praha 4. Městské části se ve výzkumu Město pro byznys hodnotí na základě 26 kritériích rozdělených do 4 oblastí, podnikatelské prostředí, kvalita lokality, přístup veřejné správy a telefonický průzkum mezi podnikateli. Město pro byznys vyhlašuje i řadu vedlejších ocenění. Městskou částí s nejlepším webem se tak pro podnikatele stala Praha 10. Nejlepší emailovou komunikaci má Praha 17 a nejvyšší spokojeností podnikatelů s místním podnikatelským prostředím se může pochlubit Praha 4.