Spolupráce města a firmy Brose je podle výsledků ankety příkladná

18. 11. 2013, Novojičínský deník

Jedna loď není utopie!

Tentokrát se týkalo spolupráce tamní radnice s podnikateli. „Jelikož letošní ročník průzkumu Město pro byznys se nesl v duchu motta Radnice s podnikateli na jedné lodi – není to utopie!, mohli starostové navrhnout na speciální ocenění také firmy, s nimiž nejvíce spolupracují. Na základě kopřivnické nominace získala uznání společnost Brose CZ,“ uvedla tisková mluvčí kopřivnické radnice Lucie Petříčková.
Dodala, že firma Brose působí v Kopřivnici od roku 2004 a kromě toho, že se stala lídrem zaměstnanosti, se snaží také všemožně podporovat a zpříjemňovat život zdejších obyvatel. „Angažuje se při mnoha akcích pro děti a mládež, finančně se podílí na rozvoji městské infrastruktury, podporuje společné projekty a její zástupci se aktivně zapojují do přípravy rozvojových dokumentů města,“ vysvětlila Lucie Petříčková.
Nominaci na cenu starosty a uznání týdeníku Ekonom tak získala Brose CZ za příkladnou spolupráci s kopřivnickou radnicí a skutečné naplnění významu slova partnerství.