SPOLEČNOST

Setkání ekonomů a bankéřů Společnost CFA Society uspořádala už podvanácté setkání předních ekonomů a bankéřů Forecasting Dinner, které probíhá pod záštitou guvernéra České národní banky. Na snímku prezident CFA Society Czech Republic Marek Jindra (vpravo) uděluje guvernérovi ČNB Miroslavu Singerovi ocenění za přednášku.

Seminář pro české exportéry Nový generální ředitel pražské pobočky HSBC Bank Michael Hordley zahájil poslední ze tří seminářů pro české exportéry, který se tentokrát zaměřil na obchodování s Afrikou. Akce proběhla v rámci projektu HSBC Grant.

Banka podpořila asociaci APLA LBBW Bank CZ a její klienti dali asociaci APLA, podporující lidi s poruchou autistického spektra, více než dva miliony korun, vznikl také charitativní kalendář. Na snímku (zleva) marketingová specialistka LBBW Bank Tereza Žídková, vedoucí poradenství APLA Veronika Šporclová a PR manažerka APLA Simona Votyová.

Soutěž pro mladé podnikatele Ředitelka Nadace České spořitelny Klára Gajdušková zahájila mezinárodní soutěž Social Impact Award. Přihlásit se do ní mohou týmy studentů se společensky prospěšnými podnikatelskými nápady. Česká spořitelna je hlavním partnerem soutěže, ve které lze na projekt získat přes 80 tisíc korun.

Ekonom