Slaný získalo prestižní ocenění

15. 1. 2014, Kladenský deník

Slavnostní předání diplomu Slaňákům se uskutečnilo v luxusním pražském hotelu Paříž. Prestižní ohodnocení byl za město převzít místostarosta Jaroslav Hložek.
„Je to pro nás satisfakce, protože srovnávací průzkum je skutečně objektivní. Odborníci dělají ankety mezi podnikateli a je to opravdu hodnotná právně i ekonomicko psychologická analýza. Z průzkumu je zřejmé, že naše město má zájem pomáhat místním podnikatelům tímto způsobem,“ vyjádřil se k ocenění místostarosta Slaného Jaroslav Hložek.
V pořadí je to navíc už druhé uznání, které město v této sledované anketě dostalo. Před tím získali Slaňáci ocenění za celkově dobré podnikatelské prostředí.
„Samozřejmě, si uvědomujeme, že je stále co zlepšovat. Podnikatelé jsou pro nás totiž nejhodnotnějším zdrojem nápadů a inspirací a vedení města je připraveno jim naslouchat,“ dodal Hložek.
Díky tomu, že města mohou do soutěže navíc dokonce sama nominovat své úspěšné a solidní podnikatele, kteří nehledí pouze na svůj prospěch, ale také na veřejný zájem, i Slaňáci jistě přijdou v příštím kole soutěže se svým želízkem v ohni.
„Je to zdroj inspirace a zároveň výzva. Na území našeho města jsou podnikatelé, kteří si veřejné poděkování a ocenění určitě zaslouží. Jistě budeme mít pro příště z čeho vybírat,“ uzavřel místostarosta Hložek, jenž už svůj tajný tip nyní má.