Praha 6 má prý nejochotnější úředníky, ukázal průzkum

23. 11. 2013, Pražský deník

„Úřad městské části Praha 6 má například v pondělí úřední hodiny do osmé hodiny večerní, má venkovní unikátní elektronickou úřední desku a letos jsme spustili nové internetové stránky. Nikoho neodmítáme, radíme i podnikatelům z ostatních městských částí,“ řekl Adam Halmoši, mluvčí radnice. Podle agentury Datank se radnice „šestky“ občanům i podnikatelům snaží vyjít maximálně vstříc. V provozu je bezplatná informační linka 800 800 001.
Prostřednictvím internetových stránek si může veřejnost domluvit s dotyčným úředníkem osobní schůzku na konkrétní den a hodinu pro řešení svého problému.
Praha 6 také spustila jako první radnice v metropoli mobilní aplikaci Šestka do mobilu. „Jsme velmi rádi, že se nám po loňském umístění až na posledních místech podařilo získat toto skvělé prvenství a věříme, že si ho nadále udržíme,“ dodal Halmoši.