Nejlépe se podniká ve Veselí

8. 11. 2013, Znojemský deník, Vyškovský deník, Blanenský deník, Břeclavský deník, Hodonínský deník

Výzkumu se v kraji účastnilo jedenadvacet obcí. „Veselí nad Moravou vyhrálo díky čistému ovzduší, nízké ceně bytů, kvalitní infrastruktuře a vysokému průměrnému platu,“ vyjmenovala za organizátory Helena Pirnerová.
Místostarostu Veselí Petra Kolaříka vítězství překvapilo. „Mladí lidé se od nás stěhují jinam, tak proto asi ta nízká cena bytů. Ale daří se nám v turistickém ruchu. Díky Baťově kanálu se otevřely penziony,“ podotkl. Výzkum vycházel se statistickýchdatarozhovorůs podnikateli.

první desítka 1. Veselí nad Moravou 2. Vyškov 3. Hustopeče 4. Slavkov u Brna 5. Kyjov 6. Mikulov 7. Bučovice 8. Hodonín 9. Znojmo 10. Tišnov