Město podnikatelů? V kraji Židlochovice

Brněnský deník str. 05 Jižní Morava
(fli)

Brno – Organizátoři srovnávací studie Město pro byznys včera vyhlásili v Brně výsledky tohoto průzkumu v Jihomoravském kraji. Stejně jako loni se vítězem stal Slavkov u Brna na Vyškovsku. Z Brněnska se nejlépe umístilo město Židlochovice, které obsadilo třetí příčku. „Židlochovice, které loni skončily čtvrté, letos uspěly v oblastech pracovního trhu a podnikatelského prostředí. Nejlépe ze všech měst Jihomoravského kraje ho v průzkumu ohodnotili podnikatelé,“ zdůvodnila výsledek mluvčí projektu Eva Moniová. Starosta Židlochovic Vlastimil Helma si úspěchu cení. „Snažíme se pomáhat hlavně drobným podnikatelům, zejména podporou turismu,“ řekl Helma. Soutěž Město pro byznys vyhlašuje už čtvrtý rok týdeník Ekonom.

Region| Jižní Morava