Humpolec je opět krajským městem pro byznys

Pelhřimovsko je na Vysočině místem, kde se nejlépe vede podnikatelům. Vyplývá to alespoň z výsledků průzkumu Město pro byznys 2015. První tři místa totiž obsadila města bývalého pelhřimovského okresu. Vítězem se stal Humpolec, druhé místo připadlo Pelhřimovu a pomyslný bronz bral Pacov. Humpolec triumfoval již posedmé.

„Když jsme v roce 2008 poprvé vyhráli, bylo to velkým překvapením a my do té doby netušili, jak obrovský máme potenciál. Je hezké zvítězit, ale daleko těžší je obhájit. O to větší z toho mám radost a hlavně mám radost z toho, že se výčtem našich vítězství dokazuje, že to děláme dobře,“ okomentoval úspěch starosta Jiří Kučera.

Regionalni mutace| Mladá fronta DNES – Vysočina//5.3.2016 Mladá fronta DNES str. 18 Vysočina
(red)