Logo

 Napsali o projektu 

Písek a Humpolec se vrátily na vrchol Města pro byznys

19. 4. 2018
V komunikaci vidí hlavní složku úspěchu ve výzkumu Město pro byznys písecký místostarosta Jiří Hořánek. Město na Otavě se po roční pauze vrátilo na první místo v Jihočeském kraji.
Zobrazit celou zprávu

Městem pro byznys se znovu stal Humpolec. Jihlava je třetí

12. 4. 2018
Humpolec – Na podnikatelský trůn se vrací Humpolec. Po roční odmlce město opět v krajském kole srovnávacího výzkumu Město pro byznys za rok 2017 dominovalo. Za deset let existence soutěže vyhrál Humpolec v kraji poosmé.
Zobrazit celou zprávu

Písek je Městem pro byznys

9. 4. 2018
Třicetitisícové město na Otavě se může chlubit titulem Město pro byznys. Letos porazilo svého největšího rivala z let minulých, a to město Jindřichův Hradec. Srovnávací výzkum zpracovává analytická agentura Datank, která hodnotí především podnikatelské prostředí a přístup veřejné správy.
Zobrazit celou zprávu

Pelhřimov je druhým nejlepším Městem pro byznys v Kraji Vysočina, protože mu chybí dálnice

6. 4. 2018
Druhé místo pro město Pelhřimov, tj. výsledek letošního ročníku srovnávacího výzkumu „Město pro byznys“ v rámci Kraje Vysočina za rok 2017.
Zobrazit celou zprávu

Město skončilo v byznysu za Pískem

6. 4. 2018
JINDŘICHŮV HRADEC / Na konci března uspěl v Jihočeském kraji Jindřichův Hradec ve srovnávacím výzkumu Město pro byznys a získal pomyslnou stříbrnou medaili.
Zobrazit celou zprávu

Z Prostějova udělaly Město pro byznys stabilní daně z nemovitosti

5. 4. 2018
Vysoký podíl podnikatelů, nejlepší webové stránky v kraji nebo vysoký přírůstek obyvatelstva. To jsou faktory, které vynesly Prostějov na první místo ve výzkumu Město pro byznys v Olomouckém kraji.
Zobrazit celou zprávu

Městem pro byznys je na Vysočině po roční odmlce zase Humpolec

4. 4. 2018
Humpolec – Na podnikatelský trůn se vrací Humpolec. Po roční odmlce město opět v krajském kole srovnávacího výzkumu Město pro byznys za rok 2017 dominovalo. Za deset let, co jsou výsledky srovnávacího výzkumu sestavovány a zveřejňovány, vyhrál Humpolec na Vysočině poosmé. Známá jména měst jsou znovu na dalších místech v popředí aktuálního žebříčku, na němž figuruje patnáct vysočinských měst. Za Humpolcem skončil druhý Pelhřimov (zvítězil před rokem), třetí v pořadí je Jihlava (vítězka za rok 2010) a těsně pod pomyslnými stupni vítězů stanul Pacov (za deset let byl třikrát mezi nejlepšími třemi).
Zobrazit celou zprávu

Písek je jihočeským městem pro byznys. Zakládá si na komunikaci

3. 4. 2018
Nejvhodnějším místem pro podnikání je na jihu Čech Písek. I díky dlouhodobě nízké nezaměstnanosti sesadil v soutěži Město pro byznys Jindřichův Hradec, který letos skončil druhý.
Zobrazit celou zprávu
© 2018 Communa, s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Kontakt   |    Mapa stránek
Vytvořil artbox, s.r.o.
Partneri 2018